Fusak WOMAR světle modrý
search
  • Fusak WOMAR světle modrý
  • Fusak WOMAR světle modrý
  • Fusak WOMAR světle modrý
  • Fusak WOMAR světle modrý

Fusak WOMAR světle modrý

999,00 Kč
S DPH Skladem na prodejně

Multifunkční spací pytel do kočárku má možnost nastavení délky. Kratší 83 cm, prodloužená délka 106 cm.

To znamená použití pro moderní hluboké kočárky pro miminka, sportovní kočárky, autosedačky a sáňky. Použití ovčí vlny uvnitř umožňuje pokožce dítěte přirozeně dýchat a zabraňuje přehřátí nebo prochladnutí organismu.

Počet

  Doprava zdarma

Při nákupu zboží v celkové hodnotě nad 3000 Kč máte dopravu zdarma.

  Zásady pro vrácení zboží

Jsou uzákoněny Občanským zákonem a najdete je také v našich Obchodních podmínkách.

Fusak má 5-ti bodové otvory pro bezpečnostní pásy. Ovčí vlna je přírodní a ekologický produkt. Má mnoho zdravotních vlastností, a proto se často používá k výrobě oděvů a lůžkovin. Ovčí vlna použitá v našich spacích pytlích má certifikát „WOOLMARK EXCELLENCE IN WOOL“ vydaný společností The Woolmark Company a splňuje všechny normy kvality pro vlněné výrobky.

Dodatečné informace: - Přírodní termoregulátor - Jednou z nejdůležitějších výhod ovčí vlny je fakt, že se při kontaktu s lidským tělem zahřeje maximálně na 36,6°C - tedy na naši stálou teplotu. A co je důležité, udržuje ji na konstantní úrovni bez ohledu na okolní podmínky, a to i při velmi nízkých teplotách. - Tepelný izolant - vlněné výrobky zabraňují prochladnutí těla v zimě nebo přehřátí v teplejších dnech - Hygroskopičnost - vlna je schopna absorbovat velmi velké množství potu a při kontaktu s tělem jej nepouští zpět. Pouze při větrání ovčí rouno uvolňuje absorbovanou vodu a vůni a zachovává si tak stále svou svěžest. - Voděodolná - vlna nepropouští vlhkost zvenčí. - Antialergický přípravek - ovčí vlna se doporučuje zejména alergikům. Díky lanolinu vlna neabsorbuje prach a vlhkost zvenčí a poskytuje nepříznivé prostředí pro roztoče. - Zdravotní vlastnosti - je již dlouho známo, že vlna má určité zdravotní vlastnosti. Je ideálním řešením při revmatismu, podporuje poúrazovou rekonvalescenci, zmírňuje neuralgie, bolesti kloubů a končetin.

e1503
2 ks
Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.