Fusak WOMAR světle modrý
search
  • Fusak WOMAR světle modrý
  • Fusak WOMAR světle modrý
  • Fusak WOMAR světle modrý
  • Fusak WOMAR světle modrý

Fusak WOMAR světle modrý

999,00 Kč
S DPH Skladem

Multifunkční spací pytel do kočárku má možnost nastavení délky. Kratší 83 cm, prodloužená délka 106 cm.

To znamená použití pro moderní hluboké kočárky pro miminka, sportovní kočárky, autosedačky a sáňky. Použití ovčí vlny uvnitř umožňuje pokožce dítěte přirozeně dýchat a zabraňuje přehřátí nebo prochladnutí organismu.

Počet

  Doprava zdarma

Při nákupu zboží v celkové hodnotě nad 3000 Kč máte dopravu zdarma.

  Zásady pro vrácení zboží

Jsou uzákoněny Občanským zákonem a najdete je také v našich Obchodních podmínkách.

Fusak má 5-ti bodové otvory pro bezpečnostní pásy. Ovčí vlna je přírodní a ekologický produkt. Má mnoho zdravotních vlastností, a proto se často používá k výrobě oděvů a lůžkovin. Ovčí vlna použitá v našich spacích pytlích má certifikát „WOOLMARK EXCELLENCE IN WOOL“ vydaný společností The Woolmark Company a splňuje všechny normy kvality pro vlněné výrobky.

Dodatečné informace: - Přírodní termoregulátor - Jednou z nejdůležitějších výhod ovčí vlny je fakt, že se při kontaktu s lidským tělem zahřeje maximálně na 36,6°C - tedy na naši stálou teplotu. A co je důležité, udržuje ji na konstantní úrovni bez ohledu na okolní podmínky, a to i při velmi nízkých teplotách. - Tepelný izolant - vlněné výrobky zabraňují prochladnutí těla v zimě nebo přehřátí v teplejších dnech - Hygroskopičnost - vlna je schopna absorbovat velmi velké množství potu a při kontaktu s tělem jej nepouští zpět. Pouze při větrání ovčí rouno uvolňuje absorbovanou vodu a vůni a zachovává si tak stále svou svěžest. - Voděodolná - vlna nepropouští vlhkost zvenčí. - Antialergický přípravek - ovčí vlna se doporučuje zejména alergikům. Díky lanolinu vlna neabsorbuje prach a vlhkost zvenčí a poskytuje nepříznivé prostředí pro roztoče. - Zdravotní vlastnosti - je již dlouho známo, že vlna má určité zdravotní vlastnosti. Je ideálním řešením při revmatismu, podporuje poúrazovou rekonvalescenci, zmírňuje neuralgie, bolesti kloubů a končetin.

e1503
2 ks
Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.