Našim zákazníkům se snažíme nejen prodávat kvalitní výrobky, ale také poskytovat různé služby. Poskytování těchto služeb je však limitováno kapacitními možnostmi, tedy nemohou být vnímány jako služby s právním nárokem. Každé poskytnutí je individuálně posouzeno a pokud nebrání nic v poskytnutí dané služby, je tato zákazníkovi poskytnuta.

Zákazníkům nabízíme tyto zpoplatněné služby:

Půjčovaná věc Půjčovné za den Půjčovné za víkend
Krosna 60 Kč 150 Kč
Cestovní postýlka 60 Kč 150 Kč
Monitor dechu 1000 Kč za 6 měsíců

Vzhledem k omezenému počtu zboží k zapůjčení si raději rezervujte termín předem telefonicky, e-mailem nebo osobně na prodejně.

Služby poskytované zdarma:

  • Dofoukání kol u kočárků
  • Výměna duše v kole kočárku (pouze práce)
  • Uskladnění zakoupeného zboží do porodu
  • Professional assembly
  • Online poradna

Služba Uskladnění zakoupeného zboží do porodu. Nemáte-li doma připravené místo nebo dodělané úpravy pokojů před příchodem miminka a chcete mít už nákupy za sebou? V takovém případě Vám nákup u nás zdarma uskladníme a to až do doby, než budete mít vše připravené. Pověra je pověra!

Služba Professional assembly je nabízená zejména zákazníkům při zakoupení kočárků, cestovních postýlek, krmících židliček. Jelikož většina zákazníků nemá čas pročítat návody, občas se stane, že si doma nevědí rady s vybalením a montáží výrobku, který u nás koupili. Proto nabízíme službu Professional assembly, my Vám zboží odborně vybalíme, složíme, obaly ekologicky zlikvidujeme a zboží připravíme k okamžitému použití.
Pokud Vám složený výrobek nevejde do auta, přivezeme Vám ho až domů. Služba Professional assembly je zdarma, dovoz je zpoplatněn ujetou vzdáleností (od prodejny k vám a zpět) cenou 8 Kč/km.

Služba Online poradna je poskytována denně včetně víkendů od 9:00 až do 20:00 hod., kdy jsme připraveni, abychom vám poradili s výběrem zboží nebo zodpověděli dotazy, které vás trápí. Stačí v této době napsat na email: i-kocarky@seznam.cz nebo zavolat na telefon 774 481 664 a je to. :)