Informace o dopravě

Pokud u nás nakoupíte zboží v celkové hodnotě nejméně 1500 Kč, dostanete od nás jako poděkování dopravu po celé České republice ZDARMA. Vaše zboží vám přivezeme kamkoliv v České republice a nebudeme si za to nic účtovat. Pokud si u nás zakoupíte zboží v nižší hodnotě, můžete si vybrat sami, jakou přepravní společností z následující tabulky vám máme zboží poslat a cena za dopravu v tomto případě závisí na vašem výběru a začíná již od 39 Kč. Samozřejmě to závisí na tom, jestli se nakoupené zboží dá vybranou dopravou zaslat. Je asi nepravděpodobné, že pokud si koupíte postýlku o rozměrech 60 x 120 cm, tak ta se vám do BOX-u Zásilkovny asi nevleze. Na to je pamatováno při výběru dopravy v nákupním košíku, kde vám je nabídnutý jen výběr z reálných způsobů dopravy.

Můžete využít jeden z následujících způsobů dopravy:

Dopravce i-kočárky osobní vyzvednutí na výdejním místě s možností zaplatit hotově ZDARMA
Dopravce i-kočárky rozvoz po Ostravě v okruhu 25 km od výdejního místa 59 Kč
Dopravce i-kočárky rozvoz mimo Ostravu (podle ujeté vzdálenosti od výdejního místa) 5 Kč/km
Dopravce PPL do ParcelBOX-u 39 Kč
Dopravce PPL na výdejní místo Parcelshop nebo na adresu 59 Kč
Dopravce Zásilkovna na výdejní místo nebo ZBOX 70 Kč
Dopravce Zásilkovna na adresu 97 Kč
Dopravce PPL velká zásilka XXL na výdejní místo Parcelshop 89 Kč
Dopravce PPL velká zásilka XXL na adresu 89 Kč
Dopravce GLS na adresu 250 Kč

Všechny uvedené ceny platí pro dopravu v České republice. Po dohodě lze zboží zaslat také na Slovensko, popř. do jiné země v Evropě, přičemž cena dopravy bude stanovena individuálně.

Pokud vaše zásilka překročí hmotnost 20 kg, nebo se bude jednat o nad-rozměr, bude Vám následně upravena cena dopravy nebo výběr dopravce. O této změně Vás budeme před odesláním zásilky informovat.

Kočárky a velké zboží (autosedačky, postýlky, hnízda apod.) posíláme buď prostřednictvím PPL (XXL zásilka), GLS nebo naší dopravou. Menší zboží (textilie, hračky, doplňky atd.) vám rádi pošleme dopravou, kterou si sami vyberete např. Zásilkovnou do ZBOX-u.

Přepravní kartóny jsou velikostí přizpůsoboné vašemu zboží a to je tak dobře chráněné.