O nás

i-kočárky ... něco málo o nás

Jsme rádi, že vás naše stránky zaujaly a chcete se dozvědět o nás něco více.

Naše kamenná prodejna se nachází v Ostravě - Porubě, na ulici Vietnamská. Nabízíme Vám nejen kočárky kombinační, sportovní a golfové, ale také kočárky pro panenky. Dále u nás najdete dětské autosedačky, postýlky, matrace, pleny, dudlíky, zavinovačky, hračky a mnohé další. Zboží, které máme na prodejně nebo Vám ho můžeme objednat, je tolik, že všechno ani nemáme na těchto stránkách. Proto neváhejte zavolat a na vaše přání se zeptat.


Jelikož prodáváme dětský sortiment již od roku 2010, máme letité zkušenosti nejen s nabízenými výrobky, ale snažíme se také o osobní a profesionální přístup ke každému zákazníkovi.

Na prodejně můžete platit jak hotově, tak i platebními kartami.

Prodejna i-kočárky Ostrava


Příjezd k nám je po Vietnamské ulici. Na jejím konci je rampa pro spojenou budovu naší prodejny a přilehlé restaurace Defekt. Pro zákazníky těchto dvou provozoven je na rampě parkování povoleno, tak se nenechte odradit dopravní značkou zákaz vjezdu všem vozidlům. Pokud přijedete tramvají, nastupte do č. 3, 4, 8 nebo 17 a vystupte na zastávce Třebovice OC nebo Třebovická. Pokud pojedete autobusem č. 44, 46 nebo 54, vystupte na zastávce Mongolská nebo Jižní svahy.